Elbistan Ray Sigorta Acenteliği   Kutay Bozdoğan

 
 
 
ANLAŞMALI OLDUĞUMUZ ACENTELER
 
 
 
 
 

Elbistan sigorta, başarılı geçmişiyle Elbistan'ın önde gelen sigorta acenteleri arasında yerini almakta ve faaliyette bulunduğu sigortacılık sektöründe lider olma vizyonuyla hareket etmektedir.

Elbistan sigorta, Sigortacılık ve Bireysel Emeklilik gibi finans alanlarında uzmanlık ve deneyimi birleştirerek Elbistan'ın tecrübeli ve dinamik sigorta acentesidir.

Şirketin başarılarının arkasında, müşteri odaklı ve verimliliği esas alan bir anlayış mevcuttur. Bu felsefe, hem bizden hizmet alan müşterimizin, hem müşterimizin bağlı olduğu toplumların, hem de kendimizin sosyal, kültürel ve maddi anlamda üç taraflı kazanmaya odaklı olmasını ifade eder.

Şirketimiz, hizmetlerini daima müşterilerinin yüzde yüz memnuniyet ve güven ilkelerini temel alarak sunmayı amaçlamaktadır. Bunun neticesinde de, Elbistan sigorta, bugüne kadar sektördeki portföy yapısını hızla yükseltmeye devam etmektedir.

 

Misyonumuz

Kazançlı, rekabetçi ve sürdürülebilir büyüme potansiyeli yüksek olan stratejik portföyleri paydaşlarına ve onların bağlı bulunduğu toplumlara değer yaratacak şekilde yönetmek.

Vizyonumuz

Bağlı bulunduğumuz sigortacılık sektöründe, müşteri ve toplum odaklı bir yaklaşımla en kaliteli hizmeti sunan ve elde ettiği portföyle "lider şirket" konumuna erişmektir.

Hizmet Sözümüz

• Asıl ve yegane amacımız kaliteli ve sürekli hizmet sunmaktır.

• Müşterilerimize samimi davranacağız ve birlikte sinerji yaratacağız.

• Şikayetleri müşterilerimizle iletişim kurma aracı gibi göreceğiz.

• Rekabetçi, heyecan veren ve daima araştırmacı olacağız.

• Bilgi ve görgümüzle fark yaratacağı ancak hiçbir zaman tevazuyu elden bırakmayacağı

 
 
 
  Elbistan Sigorta

Belediye İşhanı (Vergi Dairesi Binası) No:117 ELBİSTAN

Tel : (0344) 413 25 36     Fax : (0344) 413 25 77